Przedsiębiorstwo

 

 

Fomicom

 

 

Firma Fomicom specjalizuje się w wytwarzaniu, marketingu i sprzedaży przenośnych, autonomicznych systemów poliuretanowych. Ulokowana w Maldegem [Belgia], firma Fomicom oferuje szeroki zakres systemów poliuretanowych, urządzeń i wyposażenia dla profesjonalnych użytkowników. Nasze biura są rozmieszczone strategicznie to oznacza, że możemy szybko dotrzeć do europejskich klientów z naszymi wysokojakościowymi wyrobami i usługami.

 

Fomicom jest liderem na rynku, jeśli chodzi o innowacje skierowane na minimalizację wpływu na środowisko. Systemy piankowe wytwarzane przez firmę Fomicom spełniają wytyczne zawarte w Protokole Montrealskim podpisanym w 1987 roku. Wyroby nie zawierają formaldehydu lub CFCs. Większość dwuskładnikowych systemów dostępnych jest w opakowaniach do wielokrotnego napełniania. Pianki poliuretanowe są łatwe w użyciu i nie wymagają dużych nakładów inwestycyjnych związanych z niezbędnym wyposażeniem. Klienci mogą odwiedzać nasze główne biuro w Maldegem - lub zaprosić naszego przedstawiciela do swojego biura - w celu obejrzenia prezentacji i odbycia przeszkolenia. Firma Fomicom gwarantuje skuteczne wsparcie w trakcie realizacji projektu przez klienta. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 

 

Pianka poliuretanowa FROTH-PAK


Zestaw FROTH-PAK™ jest przeznaczony dla wielu użytkowników i jest stosowany w profesjonalnych zastosowaniach w budownictwie i przemyśle:

  • Izolacja termiczna
  • Bariera dla powietrza i wody
  • Wzmocnienie konstrukcji lub mocowań mechanicznych
  • Roboty naprawcze
  • Wypełnianie pustek i pęknięć

 

Niezależnie od zastosowania, pianka poliuretanowa FROTH-PAK spełnia Twoje potrzeby w zakresie izolacji. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 

 

FROTH-PAK easy-use